Ilmoittautuminen Kesis-leirille Leirihinnat ja peruutusehdot
————————————————————————————————————
Ilmoittautuminen lajipaketti 1 (7-9-vuotiaille)
Ilmoittautuminen lajipaketti 2 (7-9-vuotiaille)
Ilmoittautuminen lajipaketti 3 (9-11-vuotiaille)
Ilmoittautuminen lajipaketti 4 (9-11-vuotiaille)
Ilmoittautuminen lajipaketti 5 (12-14-vuotiaille)
Ilmoittautuminen lajipaketti 6 (12-14-vuotiaille)
Ilmoittautuminen Kesis -perheleirille (4-7-vuotiaat ja aikuinen)
Ilmoittautuminen Ohjaajaleiri 1 (14-16-vuotiaat)
————————————————————————————————————
Leirin hinta:
| 25.4.2012 ASTI | |
| S-Etukortilla 129€ | ilman korttia 148€ |
| 25.4.2011 JÄLKEEN | |
| S-Etukortilla 149€ | ilman korttia 168€ |
Hinta sisältää: ammattitaitoisen lajiohjauksen ja välineistön, oheisohjelman, ruokailut (aamiainen, lounas, päivällinen ja iltapala), leirituotteen ja tapaturmavakuutuksen.
Lisämaksusta: linja-autokuljetus leiripaikalle ja takaisin Turusta, Salosta, Kaarinasta, Raisiosta, Rymättylästä, Merimaskusta, Naantalista, Mynämäestä ja Uudestakaupungista. Kuljetusten hinnat löydät ilmoittautumiskaavakkeesta. Lisämaksu laskutetaan leirimaksun yhteydessä.
Linja-auto Satakunnasta! Järjestämme linja-autokuljetuksen Porista, Rauman ja Laitilan kautta Sauvoon, mikäli ilmoittautuneita leirikuljetukseen on riittävästi. Ilmoita alustava leirikuljetustarpeesi sähköpostilla tino-taneli.tanttu@liiku.fi Tässä vaiheessa ilmoitettu kuljetustarve ei sido asiakasta. Kuljetus vahvistetaan 25.5. mennessä.
Peruutusehdot: Mikäli ilmoittautuminen peruutaan 25.4. jälkeen pidätämme 1/3 leirimaksusta. Peruuttamattomasta tai 25.5.2012 jälkeen peruutetusta leiripaikasta leirimaksua ei palauteta kuin lääkärintodistusta vastaan.
Valitse mieleinen lajipakettisi ja ilmoittaudu mukaan ajoissa, leiripaikat täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä!
VIIMEINEN ILMOITTAUTUMISPÄIVÄ KESIS -LEIRILLE on 25.5.2012. Tämän jälkeen leiritoimistossa alkaa leiriryhmien teko, eikä ilmoittautumisia voida ottaa enää vastaan. JÄLKI-ILMOITTAUTUMINEN Kesikselle on mahdollista tiistaina 12.6.2012, jos leirillä on vielä tilaa. Jälki-ilmoittautuminen tapahtuu 12.6. leirialueella klo 8.00-9.30. Jälki-ilmoittautumisen hinta on 200 euroa. Jälki-ilmoittautumisen leirimaksu tulee suorittaa käteisellä ilmoittautumisen yhteydessä.